THE BEST SIDE OF کلید اتوماتیک LS

The best Side of کلید اتوماتیک LS

The best Side of کلید اتوماتیک LS

Blog Article

کلید های اتوماتیک هوایی، کلید های با فشار قوی می باشد که استفاده آنها در آمپر های بالا می باشد. در ساختمان این کلید جرقه باید در هوای آزاد خاموش شده و بدین علت باید طول زیادی طی شده تا باعث خاموش شدن کلید شود، که هکیم کوضوع می تواند یکی از معایب این نوع از کلیدهای اتوماتیک محسوب گردد.

کنترل فاز اشنایدر کنترل فاز شیوا امواج کنترل فاز پارس فانال کنترل بار

کلیدهای اتوماتیک قابلیت کنترل از راه دور را دارا می­باشند.

کلیدهای اتوماتیک قابلیت کنترل از راه دور را دارا می­باشند.

مشخصه اول جریان اتصال کوتاهی که کلید تنها یک بار بدون اینکه آسیبی ببیند قادر به قطع آن می باشد و برای دفعات بعدی نیاز به تعمیر و سرویس و یا تعویض دارد. مشخصه دوم جریان اتصال کوتاهی که کلید به دفعات قادر به قطع آن می باشد بدون آسیب دیدن و نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کردن.

در بعضی از شبکه های توزیع می بایست به محض برگشت جریان یا ولتاژ یا کاهش بیش از حد ولتاژ، مدار بطور اتوماتیک قطع و پیغام های لازم ارسال شود. در بعضی موارد نیز ورود خودکار یا دستی دیزل ژنراتور یا ترانسفورماتور در شبکه توزیع جهت تداوم کار شبکه یا انجام تعمیرات دوره ای شبکه اجتناب ناپذیر می باشد که فقط در این موارد می توان از کلیدهای اتوماتیک استفاده نمود.

نشانی ایمیل شما خرید کلید اتوماتیک LS منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ز:در تابلو برق هایی که خروجی آنها باید به یک تابلوی توزیع کوچکتر وصل شود، استفاده از کلید اتوماتیک طبق استانداردهای موجود، الزامی است.

کنتاکتور – بیمتال – حرارتی – فیوز مینیاتوری – کمپکت – ایزی پکت – کمکی – کلید اتوماتیک

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کلید اتوماتیک کامپکت ۱۰۰ آمپر فیکس – فریم کوچک هیوندای اصل کره جنوبی” لغو پاسخ

 محافظ جان – کلید هوایی – رله ضربه ای – کلید حرارتی – درایو – کنترل فرمان – اینورتر

آذر نیرو نزدیک به سه دهه است که توسط کارکنان مجرب به منظور ارتقای کیفیت عرضه کالاهای برق صنعتی و خدمات فنی تاسیس شد و امروزه یکی از بزرگترین شرکت های عرضه کننده کالاهای برق صنعتی در کشور به شمار می رود. ارائه مشاوره فنی در انتخاب بهترین محصول، اعزام کارشناس برای تشخیص و ارزیابی نیازهای مشتریان، تامین تجهیزات برندهای معتبر داخلی و خارجی، حمل تجهیزات، نصب و استفاده از آن در محل کار، ارائه خدمات پس از فروش مسئولانه و پایدارو… از خدمات این مجموعه می باشد.

در حال حاضر انواع مختلفی از کلید اتوماتیک نیز توسط برند ال اس تولید می‌شوند. بر همین اساس در ادامه مطلب به بررسی انواع کلید اتوماتیک ال اس می‌پردازیم:

ردیف ردیف ابتدا محصولات جدید براساس حروف، الف تا ی براساس حروف، ی تا الف قیمت، کم به زیاد قیمت، زیاد به کم محصولات موجود تصادفی

Report this page